Načítám...
  1. Titulní stránka
  2. Služby
  3. Školení a servis

Školení a servis

Mimo úzký kontakt přednášejícího s posluchači a řešení otázek týkajících se probírané látky využíváme a nabízíme zajištění školeních s využitím promítání CD – DVD kazet k požadované tematice pomocí video projektoru.

Informace o produktu

Mimo úzký kontakt přednášejícího s posluchači a řešení otázek týkajících se probírané látky využíváme a nabízíme zajištění školeních s využitím promítání CD – DVD kazet k požadované tematice pomocí video projektoru.

Kvalitu školení výrazně zlepšuje i připravené prezentace s konkrétní problematikou a obrázkovým doprovodem. Tím se velice zlepšila úroveň školení a jejich kvalita.

e-learning

Online školení je pohodlnější jak pro zaměstnavatele, tak zaměstnance. Je efektivnější, dostupnější, časově méně náročné a cenově přijatelnější. Vzhledem k možnému znevážení náročnosti a především pro zachování kvality nabízíme tento způsob školení jen pro administrativní zaměstnance studenty a školy a to s ohledem na profesní propojenost s dokumentací a vlastním zařazením na pracovišti.

Každé online školení musí mít následující parametry:

  • školení zaměřené na konkrétní činnosti dle konkrétních profesí
  • přímé propojení s platnou dokumentací a její nastudování
  • konkrétní specifika pracoviště

Vzhledem k tomu, že je velmi obtížné dodržet uvedené parametry u všech profesí nabízíme tuto možnost školení jen pro výše uvedené profese, kde lze předpokládat dodržení uvedených pravidel.

 

Servis:

Každý odborný zaměstnanec spol. Kontrol s.r.o. je vybaven mobilním telefonem, služebním automobilem, notebookem, fotoaparátem a potřebnými detekčními přístroji na indikaci nebezpečných látek včetně alkohol testerů.

Mimo externího dozoru na pracovištích jednotlivých smluvních partnerů poskytujeme i poradenskou službu pro široký okruh zákazníků a další služby spojené s komplexním servisem v dozorovaných oblastech, jako jsou revizní činnosti v oblasti vyhrazených technických zařízení včetně revizí hasicích přístrojů a dodávky potřebných materiálů dle požadavků zákazníka a ostatní druhy školení jako je např. řidič služebního vozidla apod.

Tento luxusní servis zbavuje naše klienty starostí, kde to sežene, kdo to zařídí a pod.

 

 

 

Poptávka